DUYURULAR
BURSİYERLERİMİZE DUYURU

Giresun Vakfı Burs ve Eğitim Komisyonumuzun yapmış oldukları..

BURS BAŞVURU FORMU

BURS BAŞVURU FORMU

A-Öğrenci Hakkında Genel Bilgi

AdıSoyadı :

T.C Kimlik Numarası:

Baba..

GİRESUN VAKFI

Giresun Vakfı

GİRESUN VAKFI

Giresun Vakfı

Posta Listesi

Kaydolun! Sitemizdeki gelişmelerden ve eklenen içeriklerden ilk sizin haberiniz olsun.

Ziyaretçi Defteri
Yorum Yaz

Giresun Belediyesi'nde Yeni Dönem.

Giresun Belediyesi'nde Yeni Dönem.

Giresun'da 31 Mart Yerel Seçimlerini kazanan Cumhur İttifakı adayı Aytekin Şenlikoğlu, önce mazbatasını aldı, ardından Giresun Belediye Başkanlığı görevini devraldı. Giresun'da 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından CHP'nin itirazı üzerine geçersiz oyların yeniden sayılmasına rağmen sonuçlar değişmeyince Cumhur İttifakı Adayı Aytekin Şenlikoğlu'na Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından mazbatası verildi.

Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından mazbatası verilen Aytekin Şenlikoğlu, AK Parti Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, Belediye Meclis üyeleri ve partililerin katılımıyla Giresun Belediyesi'ndeki devir teslim töreni gerçekleştirildi.

Belediye Başkanlığı görevini Aytekin Şenlikoğlu'na devreden Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Tökez, bunun bir bayrak değişimi olduğunu söyledi. Başkan Yardımcısı Tökez “Demokrasinin en güzel örneğini ilimizde yaşadık. Bizler demokrasiye inanan insanlarız. Bu bir nöbet devridir. Bu demokrasinin gereğidir. İlimize ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” temennisinde bulundu.

“Artık hizmet zamanı”

Belediye Başkanlığı görevini devralan Aytekin Şenlikoğlu ise “Bu yarışın gerekliğini yaptık. Bunu yaparken hiçbir zaman seviyeyi düşürmeden yarışı yapmaya çalıştık. Giresun bunu takdir etti ve görevi bize bıraktı. Daha iyi, daha güzel hizmetler için yola çıktık. Bu saatten sonra tartışma değil, hizmet zamanıdır, konuşma değil, yapmak zamanıdır. Kimseyi ötekileştirmek yok. Koltuğa oturduktan sonra hizmet yarışı başlamıştır. Allah'ın izniyle Giresunumuzu partili, partisiz herkesle omuz omuza birlikte bir yerlere taşıyalım istiyoruz. Biz Giresun'a verdiğimiz vaatleri yerine getirmek için çalışacağız" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Tökez, Belediye Mühürünü ve mali raporu Aytekin Şenlikoğlu'na teslim etti. Aytekin Şenlikoğlu daha sonra Belediye Başkanlığı koltuğuna oturarak tebrikleri kabul etti.

 

Diğer Güncel Haberler